neděle 16. června 2013

Kdo chce urvat bargem hlavu?

Miluji nemilované. 

Filmy ohodnocené okolo 30%, nejlépe ještě méně. Přesně tohle je můj šálek kávy. Čím horší komentáře a hodnocení, tím víc prahnu touhou po tom snímek vidět. 

Absurdity, masakry, prasárny, lidské stonožky, hovna na talíři, sex s mrtvolami, zvířaty či rovnou popelnicemi, létající hlavy, nereálnosti, odporná kamera, příšerní herci a ničemný scénář. Hamba tomu tvoru, který mě těmto počinům naučil. Člověk pak zmírá nudou při normálních filmech.

Co jsem to jen viděla naposledy? Pár, myslím že dokonce sourozenecký (nechyběli scény kdy si to rozdávali), přijedou na řecký ostrov, chlap ojede kůzlátko, baba ojede místního borce. Borce i kůzlátko samozřejmě efektivně zabijí. Vlastně zabijí úplně všechno co se vymyká, teploušův mozek se rozprskne na stěně, lesbu upálí, staré rajdě urvou hlavu bagrem... A ták no. Nakonec utíkají, ocitnou se v pustině, neznámý analfabet ojede sestru, mezitím co si to její bratr fotí. Bratr je vyhozen do jámy, kde uhoří a chcípne a sestra se usídlí s analfabetem, který souloží jako opice. KONEC! 

Ano, viděla jsem horší (lepší) filmy. 
Málokdo by se u nich nepoblil nebo neposral. 

Těžko se ale tyto počiny shánějí, proto občas nezbývá nic jiného, než se kouknout na něco normálního. Zrovna jsem dokoukala ''Hačiko-příběh psa'', působivé srdceryvné téma. Brečela jsem jak fretka. Sotva ale mé slzy začaly usychat, už se poohlížím po něčem, kde mě, jako náročně nenáročného diváka neuštědří alespoň jednoho famozního triplekillu, pomsty děvkám, pár utroušeným hovnům, či neskonalé lásce k mrtvému nebo zvířecímu. 

Ale taky mám ráda Spongeboba, Unicorny, a mám staženého animáka o barbínách. ...ještě trocha hudební tvorby. The Computers- Music is death.
Nevím, jestli to je už tou půldruhou ráno, či promilí v žíle, ale hrozně mě rajcuje, jak zpěvák ''obsluhuje'' svou kytaru a kouká u toho do kamery.. :D

Žádné komentáře:

Okomentovat