sobota 25. května 2013

Waiting for nothing.I’m sick of waiting for something good to happen because I feel like I'm waiting for something that isn't going to happen. 

Haha, produkuji anglická slovíčka jak na běžícím páse. Ve čtvrtek jsem dělala zápočet z angličtiny kterou opakuji, nejspíš jsem ho sice opět nedala, ale cítím se jako kabrňák, když jsem použila pár předpřítomných časů. 

Ne, a teď vážně. Zasekla jsem se na mrtvém bodě, v nějakém meziprostorovém prázdnu, které mi působí neduhy na duši a ty mi nesluší. Cítím se jak uvězněná v odbavovacím pásmu na letišti, je spousta věcí na které čekám. Čekám i když vím, že letadlo do kterého bych chtěla nasednout, nepřiletí. Mohu nastoupit jen do jednoho letadla, je to letadlo do kterého bych nastoupit měla. Neudělám to, takže jen čekám na své vysněné imaginární letadlo. Lidé kolem mě prochází, nastupují tam kde by měli, dělají správnou věc....
...ale já tady nejsem od toho, abych dělala věci správně. 

...což je někdy vážně k pláči/ta stupidní gifka je pro odlehčení, upoutá vaší pozornost, a vy se nebudete moci soustředit na můj text :D/

Čekání mě 'vyčerpává' natolik, že si nechávám uletět letadlo, práce stojí, nestíhám školu, nestíhám nic. Stíhala bych, ale to bych například teď nesměla popíjet víno a rozjímat nad životem, ale dělat ty čtyři proklaté protokoly do chemie. 

Mimochodem, včera mi zas hlavou proletěla geniální báseň:
Tak tak potlačuji řvaní,
můj mozek ovládají dýhy,
nemám čas ani na sraní,
vzteky do stolu ryju rýhy. 
Milion vzorců a čísel kupy,
odkorňovače lezou mi až z dupy.
Koeficientů nespočet,
to nestačí jen jeden výpočet?!

Seru na to, kdo si počká, ten se dočká! Jdu dál popíjet víno a nejspíš tlemit na porno. 

 
Žádné komentáře:

Okomentovat